It seems you don't use Turkish as your main language, would you like to visit our English website?
  
TÜRKÇE  -  ENGLISH

Ambalaj Tasarımı

Websitemizde hayalinizdeki ambalajı bulamamış olabilirsiniz, sorun değil, uzman ambalaj tasarım ekibimiz ile, ihtiyacınıza yönelik ambalajları tasarlıyor, size sunuyor, beğenmeniz durumunda kalıp üretimi dahil tüm süreçleri yöneterek bitmiş ürünü size teslim ediyoruz.
 

Bu hizmeti iki şekilde sunuyoruz;


1) Tasarımına önceden karar verdiğiniz, elinizde taslak ya da teknik çizimi hazır ambalajlarınızı, kalıp üretimi yapılabilecek formatta modelleyip size teslim ediyoruz.

Yıllardır sektörde hizmet veren tasarımcılarımızın elinden çıkacak modeller kalıp üretiminde size en iyi sonucu verecek. Unutmayın, kalıp üretimi hizmetimiz de mevcut bu sayede sadece bize isteklerinizi anlatmanız, kalıp üretimi yaptırmanız için yeterli olacaktır. Eğer kalıp imâlatını kendiniz yapmak istiyorsanız da bu hizmeti almanız mümkün.
 

2) Aklınızda bir tasarım olmasa bile, ürünleriniz ya da diğer ihtiyaçlarınız için kullanmak istediğiniz ambalajlarınızı, uzman ekibimiz ile birlikte tasarlıyoruz.

Ambalajınızı tasarlamadan önce elbette sizinle bir görüşme gerçekleştirmemiz gerekiyor. Görüşmede ne tarz bir ambalaj istediğiniz ve ihtiyaçlarınız hakkında konuşup ortak bir noktaya ulaşacağız. Yapılan tasarımlar imâlat aşamalarından önce size sunulacak ve istediğiniz değişiklikler teknik gereklilikler çerçevesinde uygulanacak, süreç sonunda tatmin olduğunuz yeni bir ambalaj tasarımı ve kalıp modellemelerine sahip olacaksınız.
 

Ambalaj tasarımı hizmetimiz ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ambalaj Tasarımı Yaptırın, Kozmetik Ambalaj Tasarım Hizmeti | İNOVA AMBALAJ

Kafanızdaki ambalaj tasarımını hayata geçirin ya da tecrübeli ambalaj tasarım ekibimiz sizin için ambalaj tasarlasın.