It seems you don't use Turkish as your main language, would you like to visit our English website?
  
TÜRKÇE  -  ENGLISH

Hakkımızda

İnova Ambalaj 2011 yılında, İnovasyon Grup bünyesinde kuruldu. Temel çalışma alanı kozmetik ambalaj üretimi, tedariği ve satışı olan firmamız Türkiyede ambalaj sektöründe bulunan açığı giderme amacını taşımaktadır.
 
İnova Ambalaj, kozmetik ambalaj, endüstriyel ambalaj ve gıda ambalajları gibi ürünleri, gerek kendi üretimi ile gerekse de yurtdışında bulunan tedarikçilerden tedarik ederek, bu ürünleri Türkiye pazarına sunmaktadır. Firmamız ayrıca İnovasyon Grup bünyesinde bulunan diğer grup şirketleri ile ortaklaşa şekilde ambalaj tasarımı, üretimi ve bu işlemler için gerekli olan tüm hizmetleri sunmaktadır.
 
Standart ürün tedariği haricinde İnova Ambalaj, proje bazlı üretim de yapmaktadır. Teknolojik ve lojistik altyapısı ile tüm projelerinize uygun tedarik yöntemleri ve çalışma şekilleri ile, projelerinize sizin kadar değer vererek katkı sağlamaktadır.

Çalışma Şekli ve Prensiplerimiz

İnova Ambalaj, günümüz çalışma standartlarına ve teknolojik gelişmelere uygun iş yapma prensibini benimsemiştir. Bu standardlarla ilgili olarak firmamız, ISO:9001, GMP gibi kalite belgelerine sahiptir. Öncelikli hedefi işini doğru yapmak olan ekibimiz ile detaylara önem veren bir anlayışa sahibiz.

Hedef ve Misyonlarımız

Kuruluş amacına uygun olarak İnova Ambalaj, Türk ambalaj sektöründeki açığı gidermek ve yaratıcı fikirlerin gerçeğe dönüştürülebilmesini sağlayan yarı mamül tedariğini yapmayı hedeflemektedir. Türkiye pazarının haricinde dünyanın çeşitli ülkelerine ithalat da İnova Ambalajın misyonlarından biridir. İnova Ambalaj bu amaç ve prensiplerle çalışmalarına devam etmektedir.

Kozmetik Ambalaj, Şişe, Kavanoz, Kapak, Valf, Kutu Tedarikçisi | İNOVA AMBALAJ

Kozmetik ambalaj tedarikçisi hakkında bilgi al.